Televizyon Servisi

Antalya Antalya ilçesinin tüm bölgelerine hızlı kaliteli uydu teknik servis hizmeti..

İşimiz, gücümüz uydu sistemleri..Uzman ekiplerimiz ile hafta içi 08:00 – 20:00 arası teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Bilgi almak ve teknik servis çağırmak için +90 505 205 96 95 numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ;

Çanak anten montajı
Çanak anten ayarı
Çanak anten yer değişimi
LNB arızası
LNB değişimi
Uydu kanal sıralaması
Uydu alıcısı arızaları
Anten kablosu arızaları
Anten kablosu çekimi
Yan oda uydu kurulumu
Adresten adrese çanak anten taşıma, uydu sistemi kurulumu (Antalya’nın tüm semtlerine geçerlidir.)
Her marka televizyon montaj
Her marka televizyon kanal yükleme
Projeksiyon montaj
Projeksiyon perde montaj
Ses sistemi kurulumu
Cafe-Restoran tv sistemi kurulumu
Cafe-Restoran tv sistemi arıza çözümü
D-Smart kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
Digiturk kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
TİVİBU kutu ve kart arızaları harici arızaların çözümü
Uydu alıcısı satışı
Çanak anten satışı
Anten kablosu satışı
Uydu aksesuar satışı

Hemen aramak için numaramız +90 505 205 96 95 (Bu sayfayı cep telefonu üzerinden inceliyorsanız, numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz.)

Antalya Uydu ve Elektronik firması olarak işimizi profesyonel olarak ve severek yapıyoruz.

Adresi belli olmayan,vergi ye tabi olmayan, bu işi ek olarak yapan kişi ve firmalardan lütfen uzak durun.

Antalya Uydu ve Elektronik tarafından yapılan tüm bireysel kurulum ve arıza hizmeti 1 yıl garanti kapsamındadır.

ANTALYA UYDU SİSTEMLERİ

Sektörün en kaliteli hizmet veren kurumlarından biri olan Antalya uydu sistemleri firması, montaj ve arıza çözüm gibi farklı konular üzerinde hizmet vermektedir. Özellikle de toplu yaşamın gerçekleştiği her alanda kullanılan merkezi uydu sistemleri profesyonel bir şekilde montaj edilmelidir. Aksi halde dairelere gelen görüntü kalitesi oldukça düşecektir. Firma ise, bu konuda gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştirmekte ve her bir işlemin profesyonel bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Antalya uydu sistemleri, hastanelere, sitelere ve toplu yaşamın gerçekleştiği tüm alanlara özel projeler geliştirmektedir. Ayrıca bireysel çanak antenlere göre, çok daha ekonomik bir hizmet sağlayan Merkezi uydu sistemleri, bakış açılarına göre de daha estetiktir.

Uzman Teknik Destek

Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan uydu sistemleri, hizmet dışı kalmakta ve kullanıcının mağdur olmasına neden olmaktadır. Antalya uydu servisi ise, hem arızaların kısa bir içerisinde çözülmesini sağlamakta, hem de yaşanan mağduriyeti ortadan kaldırmak için günün her saati geçerli olan teknik destek hizmeti vermektedir. Özellikle firmanın müşteri temsilcilerine ulaşan arıza sorunları, aynı gün içerisinde değerlendirilmekte ve ekiplerin istenilen adreslere gitmesi sağlanmaktadır. Antalya uydu sistemleri ekipleri, sorunların kalıcı bir şekilde çözülmesi için gerekli tüm kontrolleri eksiksiz bir şekilde yapmakta ve sistemin eski kalitesine geri dönmesi için arızalı olan tüm parçaları yenileri ile değiştirmektedir. Buna ek olarak diğer ekipmanlarda her ihtimale karşı testlerden geçirilmektedir.

Arızanın Çözümü

Merkezi uydu sistemlerinde yaşanan arızaların çözülebilmesi için, söz konusu sitemin çalışma prensibi noktasında bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Özellikle de hangi parçanın nereye monte edilmesi ve sorunların ana nedenleri gibi kavram üzerinde, geçmiş tecrübeleri bulunan Antalya uydu sistemleri firmanın ekipleri, kısa bir süre içerisinde sorunları tespit etmektedir. Servis, özel olarak bu konu üzerinde yetiştirilmiş ve sadece sistemlerde görülen sorunların çözümü noktasında hizmet vermesi sağlanmıştır:  Herhangi bir nedenden dolayı kopan kablolar veya yönü bozulan çanak antenler, profesyonel bir şekilde onarılmaktadır. Ayrıca Antalya uydu sistemleri ekipleri, değiştirilmesi gereken parçaları tespit etmekle birlikte, sağlam olduğu halde diğer ekipmanları da testlerden geçirmektedir. Bu sayede ilerleyen dönemler yaşanması muhtemel olan arızalar için gerekli önlemler alınmaktadır.

Antalya Uydu Sistemleri Ürün Kalitesi

Uydu sisteminin maksimum bir kalite de hizmet verebilmesi için öncellikle doğru bir şekilde montaj edilmesi ve kurulum aşamasında da orijinal parçaların kullanılması gerekir. Antalya uydu sistemleri tarafından icra edilen tüm projelerde, yüzde yüz orijinal ve kaliteli ürünler tercih edilmektedir. Bu sayede sistemlerin çalışma ömrü uzatılmakta ve arıza verme ihtimali ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca tüm ürün modellerine 2 yıl garanti verilmekle birlikte, söz konusu süre içerisinde arızalan ürünler ücretsiz bir şekilde değiştirilmektedir. Antalya uydu sistemleri teknik destek ekipleri, kullanılması gereken ekipmanları testlerden geçirdikten sonra monte etmektedir.

Antalya Uydu Sistemleri Montaj Hizmeti

Sektörün en köklü firmalarından biri olan Antalya uydu sistemleri montaj işlemlerinde de oldukça başarılıdır. Ek bilgi olarak, bir sistemin uzun vadede hizmet verebilmesi ve kullanıcılarına sorun çıkarmaması için profesyonel bir şekilde montaj edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle firmanın teknik destek ekipleri, her bir parçanın doğru bir şekilde takılmasını ve sisteme uyum içerisinde hizmet vermesini sağlamaktadır. Ayrıca çanak anten ayarları özel akıllı cihazlar ile yapılmakta ve başarılı bir şekilde istenilen seviye bulunmaktadır. Antalya uydu sistemleri montaj işlemlerini tamamladıktan sonra çeşitli kontroller yaparak, projeden alınan performansı değerlendirmektedir. Bu sayede gelecek zaman dilimi içerisinde yaşanan arızalar önlenmektedir.

Ekonomik Fiyatlar

Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Antalya uydu sistemleri firması, çeşitli zaman dilimlerinde yüzde 30’lara varan indirim ve kampanyalarda yapmaktadır. Ayrıca sistemlerin kurulacağı alana önceden ekipler gönderilmekte ve bir fiyat listesi çıkartılmaktadır. Çıkartılan bu liste bireylerin onayına sunulduktan sonra montaj işlemleri başlatılmaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde herhangi bir mağduriyet riski ortadan kaldırılmaktadır. Antalya uydu sistemleri tarafından kurulan tüm çanak antenler, ekonomik fiyatlar ile tedarik edildiği için, satış fiyatları da aynı oranda düşürülmektedir. Ayrıca yine müşteri memnuniyeti açısından uygun geri ödeme kolaylıkları da sağlanmakta ve taksitlendirme seçeneği başta olmak üzere, farklı çözümler düşünülmektedir. Web sitemiz içerisinde yer alan merkezi uydu sistemleri parçaları, kargo yolu ile şehir dışına da gönderilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve hemen sipariş oluşturmak için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İkili İletişimler

Antalya uydu sistemleri firması, görev aldığı her projenin aşamasında, ürün sahiplerine gerekli bilgileri vermektedir. İkili ilişkilerin önemi çizen söz konusu kurum, müşterileri memnuniyetini sağlamak için yapılan her türlü işlem öncesinde onay almaktadır. Ayrıca firmanın müşteri temsilcileri, günün her saati hizmet vermektedir. Çalınan telefonlar anında açılmakta ve sorulan sorular cevaplandırılmaktadır. Antalya uydu servisi personelleri ise, bireylere sistemi nasıl kullanması gerektiğini anlatmakta ve dikkat edilmesi gereken noktaları açık bir dil ile ifade etmektedir. Sektörün belki de en kolay ulaşılabilir firması olan Antalya uydu sistemleri, yapmış olduğu içinde arkasında durmaktadır. Örneğin tamamlanan projelerde sorun yaşanması halinde anlık olarak teknik destek imkânı sunulmakta ve hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir.

Antalya uydu sistemleri, gerek fiyat konusunda, gerekse vermiş olduğu hizmetler noktasında ciddi bir anlamda memnuniyet sağlamıştır. Müşterilerine farklı, farklı çözüm yöntemleri sunmakla beraber, bölgesinde gerçekleştirilmesi planlan tüm büyük projelerde de de görev almaktadır. Sizde kaliteli bir hizmeti, ekonomik fiyatlar ile almak için Antalya uydu servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Güzeloba Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Meydankavağı Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Varsak Karşıyaka Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Çağlayan Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Hurma Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Kuzeyyaka Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Yenigün Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Kızıltoprak Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Konuksever Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Teomanpaşa Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Şirinyalı Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Kızılarık Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Yeşilbahçe Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Fener Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Pınarbaşı Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Liman Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Güneş Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Siteler Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Uncalı Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Düdenbaşı Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Gündoğdu Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Ahatlı Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Karşıyaka Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Habibler Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Şafak Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Yeniköy Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Etiler Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Ulus Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Güvenlik Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Yeni Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Gürsu Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Kültür Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Meltem Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Muratpaşa Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Hüsnü Karakaş Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Yeni Emek Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Kanal Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Dutlubahçe Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Üçgen Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Yeşilyurt Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Soğuksu Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Yeşiltepe Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Varlık Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Gazi Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Şelale Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Emek Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Yıldız Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Fevzi Çakmak Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Molla Yusuf Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Toros Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Yükseliş Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Bayındır Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Öğretmenevleri Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Yüksekalan Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Güzeloluk Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Sedir Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Yeni Doğan Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Altındağ Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Fabrikalar Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Altınkum Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Atatürk Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Çankaya Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Sinan Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Çaybaşı Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Ayanoğlu Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Zerdalilik Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Zafer Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Memurevleri Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Erenköy Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Bahçeyaka Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Baraj Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Deniz Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Arapsuyu Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Gebizli Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Ermenek Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Pınarlı Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Uluç Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Gençlik Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Çamlıbel Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Sütçüler Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Barış Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Güzelyurt Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Fatih Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Bahçelievler Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Çıplaklı Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Göçerler Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Altınova Sinan Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Esentepe Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Gülveren Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Altıntaş Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Altınova Orta Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Demircikara Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Göksu Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Yeşilbayır Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Yeşildere Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Sarısu Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Zeytinlik Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Kızılsaray Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Doğuyaka Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Güzelbağ Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Kemerağzı Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Avni Tolunay Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Çamköy Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Hacıaliler Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Kütükçü Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Kışla Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Duraliler Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Akkuyu Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Kömürcüler Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Altınova Düden Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Gaziler Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Cihadiye Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Atatürk Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Altınkale Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Altıayak Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Kuşkavağı Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Yeşilova Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Demirel Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Beşkonaklılar Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Menderes Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Kırcami Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Yurtpınar Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Kepez Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Macun Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Yavuz Selim Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Duacı Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Karaöz Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Kurşunlu Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Kundu Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Murtuna Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Tahılpazarı Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Çalkaya Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Kazım Karabekir Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Mehmetçik Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Tarım Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Dağbeli Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Yenigöl Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Gökdere Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Zümrütova Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Topallı Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Haşimişcan Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Nebiler Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Aşağıkaraman Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Barbaros Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Varsak Esentepe Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Boztepe Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Varsak Menderes Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Yalınlı Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Yağca Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Bademağacı Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Bahtılı Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Çakırlar Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Kovanlık Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Mandırlar Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Düzlerçamı Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Kumköy Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Alaylı Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Kızıllı Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Tomalar Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Fatih Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Karaveliler Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Balbey Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Topçular Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Karaçallı Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Killik Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Orta Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Odabaşı Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Aydınlık Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Soğucaksu Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Karataş Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Kirişçiler Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Elmalı Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Ekşili Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Dumanlar Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Çığlık Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Güloluk Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Cumhuriyet Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Ayanlar Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Santral Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Yeşilkaraman Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Aydınlar Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Doyran Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Solak Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Ilıcaköy Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Kır Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Hisarçandır Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Karaman Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Hacısekililer Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Dağ Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Çamlıbel Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Konak Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Geyikbayırı Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Kılınçarslan Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Yarbaşçandır Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Gökçam Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Camili Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Ahırtaş Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Çamlıca Mahallesi Kepez Antalya Tv Tamiri
Akdamlar Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Suiçecek Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
İhsaniye Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Yeni Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Akkoç Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Çağlarca Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Yeşilköy Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Yenidumanlar Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Demircilik Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Zümrüt Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Kayadibi Mahallesi Aksu Antalya Tv Tamiri
Üçoluk Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Kevşirler Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Barbaros Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Bıyıklı Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Selçuk Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Kuruçay Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Çitdibi Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Gökdere Mahallesi Konyaalti Antalya Tv Tamiri
Tuzcular Mahallesi Muratpaşa Antalya Tv Tamiri
Selimiye Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri
Aosb1kısım Mahallesi Döşemealtı Antalya Tv Tamiri